Добрий день!В мене до вас кілька запитань І буду дуже вдячна за відповідь

Добрий день!В мене до вас кілька запитань І буду дуже вдячна за відповідь.Мені 27 років. З 1-го серпня в мене почались темно-червоні кров"яні виділення ? продовжувались до вчора?,також тягне низ живота з лівого боку.Остання менструація була 11-го липня.Пів року цикли в мене були регулярні,але останнього разу була затримка на 3 дні. 25-го липня прийняла постінор. 8-го серпня я ходила на УЗД,в заключенні написали:В проекції лівого яйника кистозний утвір розміром 85/60 мм.,товщина стінки утвору4 мм., вміст дрібнозернистий та пристінкова(неможу прочитати,яка)структура-30 мм.,яка має хвилястий контур.Складна киста(дермоїдна?)А сьогодні я знову ходила на Узд:(Не можу прочитати,який)утвір округлої форми 72/46,яйникова тканина по нижньому краю збережена,капсула не потовщена.Фолікулярна киста зліва.Остеження робили трансвагінально.Менструація мала бути 11-го серпня,але ще немає.Довгий час температура коливається в межах37-37,6градусів. Також по направленню лікаря здала сьогодні аналіз СА-125,але результати будуть тільки 17-гоСкажіть будь-ласка,що може бути причиною виділень?Чи можна вилікувати кисту без хірургочного втручання?І чи можна робити лапароскопію при зазначених розмірах?І до якого все таки заключення УЗД схилятись,що це дермоїдна чи фолікулярна киста?Чи можна якось точніше це визначити?Чи може киста прийняти характер злоякісної?Дані розміри кисти вважаються великими?Наскільки терміново треба починати лікування?? чи дуже все це серйозно?Чи може це стати причиною безпліддя?Лікар випасала мені Дюфастон і через місяць сказала прийти,але я незнаю чи варто його вживати,також сказала,що якщо не буде ніяких змін в кращу сторону готуватись до операції.Чи дійсно вона обов"язкова? Заздалегідь вдячна за відповідь.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ви говорили лікарю про потінор? Які нормальні результати можна чекати після 2 неділь, як ви прийняли постінор? Спочатку трева почекати, хоча би місяць, до чергових місячних, а вже потім з новим циклом пройти обстеження.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
вы приняли постинор совсем недавно. О каком нормальном цикле может идти речь. Я советую вам сначала понаблюдаться, а не искать раки и прочее.