Підкажіть будь-ласка, що може означати і наскільки є небезпечним те, що я відчуваю болі в...

Підкажіть будь-ласка, що може означати і наскільки є небезпечним те, що я відчуваю болі в правому яєчку, особливо після статевого акту. Болі носять постійно-ниючий характер, посилюються після сексу і часом віддаються у сечовий канал в животі (не пенисі). Якщо запитання не на адресу, то вкажіть хто може надати консультацію з такого питання.Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Происхождение боли может быть связано со многими органами, часто такая боль является "отраженной".
/Местные причины -грыжа, варикоцеле..... тоже могут давать подобную боль.