Добрий день. У мене дві матки

Добрий день. У мене дві матки. Одна більша, а друга менша. Два рази вагітніла, але був зрив на 9-10 тижні - відмерав плід. Два місяці проводила лікування по стимулюванні овуляції - безрезультатно. Скажіть, будь ласка, Вам відомі випадки з такою аномалією, як у мене? Які можуть бути причини, що я зараз не можу завагітніти? Гормональні аналізи в нормі. Стан здоров"я - відмінний.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це є дефект органа. Тому лікування може бути хурургічним, але не у всіх видаках. Дуже часто з вадами матки є вади яйників. Тому в вашому випадку потрібно пройти обстеження і подивитися.в якому стані яйники, маткові труби (в яку з маток вони входять), чи є овуляція. А далі буде видно. Треба також визначити розміри матки і чи є достатньо місця для дитини.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ви відповіли на власне питання. Це аномалі розвитку статевих органів, тому завагітніти і виносити вагітність при таких аномаліях набагато важче, ніж при нормальних статевих органах.