Олена Петрівна,добрий вечір!

Олена Петрівна,добрий вечір!!!скажіть будь ласка,яка допустима норма білірубіну у малюка,яка дозволяє виписати з пологового будинку???

Ответы врачей 6

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Якщо жовтушка спаде через 3-4 дні, то нічого не треба повторювати. Якщо буде триматися, то через 3-4 дні можно повторити.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
При такому розкладі у вашої дитини не може бути гемолітичної жовтухи. У неї просто жовтушка новонароджених
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
В яких одиницях вимірювався білірубін? Яка група крові матері і дитини?
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Не треба нічого давати. Фізіологічна жовутшка пройде сама по собі. Просто на Україні знають лише гемолітичну хворобу новоронародженних тепер ( не розумію, куди поділися знання про інші жовутшки), а тому капають якісь суміші всім підряд. Є декілька видів жовтушок новонародженних, і гемолітична трапляється якраз рідко. В основному це прояв норми. Потрбіно десь 2 тижні, щоб дитинка перестала бути жовутватою. По любому, слідкують за станом дитини, іі апетитом, реакцією. Якщо стан дитини нормальний, то переживати не потрібно.
Моя донька смугла по природі, тому її жовтушка виглядала як щось таке сильне. Лікарка чотири тижні приходила і говорила: "Ну, як там ваш хлопчик?". Я не могла зрозуміти, невже так важно подивитися в історію хвороби, що то є дівчинка... Такі от перипетії
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це може бути фізіологімна жовтушка новородженного.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Є білірубін загальний, який складається зі зв"язаного і вільного. Небезпеку представляє зв,"язаний, бо він є активним. Нормою загального білірубіну є 0.2-1.0 mg/dl (але у вас в лабораторії можуть бути інші одиниці). Однак навіть при високих показниках слідкують за динамікою падінні білірубіну, тому можуть виписати додому і при високих показниках, якщо є добра динаміка його падіння. Критичним являється >10 mg/dl у новонародженого менше 30 днів. Якщо щоденно білірубін понижується хоча би на 10%, то це показник виздоровлення, тобто норми.