Извените, я еще раз.Пожалуйста посмотрите я переписала все данные

Извените, я еще раз.Пожалуйста посмотрите я переписала все данные.Про плод в протоколе УЗИ написано:Предлежання плоду головне. Положення плоду повздовжне. Розміри плоду пропорційнй і відповідають ідеальній вагітності 31 тижнів.серцебиття ритмічне, частота серцевих скорочень 143уд\хв, рухи плоду активні.Локалізація плаценти задня стінка дно матки. Ділянка внутрішнього вічка вільна:н.край плац.недостат.вн.зев на 21мм..Структурність плаценти 2 ступеня, структурні зміни рассширение МВП. Кількість навколоплодних вод нормальна, індекс амніотичної рідини - 16,60см. наявність пуповини в області шиї: немає..Показники доплерометрії судин пуповини. IR-0,51, S\D-2,03 ,PI- 0,68. Фетоплацентарний кровообіг знижений помірно., внутрішні органи б\о.Я написала в се кроме размеро головы и животика. Вес 1574г.Просто очень переживаю, у меня это вторая беременность, первая закончилась выкидышем в 5 недель.Заранее спасибо.А какой размер матки должен быть?

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Можно, почему нет.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
отвечен. У вас все идет по плану. Носите ребенка на здоровье.