Доброго дня. Мені 26 років, недавно вийшла заміж, плануємо вагітність

Доброго дня. Мені 26 років, недавно вийшла заміж, плануємо вагітність. Аналізи на торч-інфекцію: chlamidia trachomatis lgM "-" ,lgG "+" (проби 1:10, критична "- "), lgA "-" ; Tochplasma gondii lgM "-",lgG"+"(проби 2,6, критична 0,2); Cytomegalovirus hominis lgM "-" , lgG"-"; Herpes simplex...lgm "-", lgG"+" (проби 2,8, Критична 0,2). Лікар-гінеколог каже, що інфекції хронічні і можна пробувати вагітніти, але направила на консультацію до інфекціоніста. Інфекціоніст призначила здати мазки і мені, і чоловіку. Чоловік говорить, що мене просто посилають туда-сюда. Що робити?

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
На всі інфекції, крім хламідіозу, можна закрити очі. В відношенні хламідій - потрібно дообстеження вам і чоловікові.