Добрий день! ми плануємо вагітність

Добрий день! ми плануємо вагітність. Але на початку циклу я підхватиила якийсь вірус - горло, нежить, невисока температура. Ліків не пила жодних. За тиждень ніби все минулося, але лімфатичні вузли якось наче досі гудуть навколо шиї, принаймні я їх відчуваю. Питання: чи можна спробувати завагітніти в цьому місяці, чи не варто? І чи треба якось лікувати лімфовузли, крім того, що тримаю шию в теплі. Наперед дуже дякую за відповідь. Слава

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Завжди краще відкласти планування до нового циклу.