Добрий день!Якщо подумати то напевно найбільшою причиною мого візиту до поліклінік були проблеми в дерматології

Добрий день!Якщо подумати то напевно найбільшою причиною мого візиту до поліклінік були проблеми в дерматології.Зараз найбільше хвилює одна проблема:1,5 місяця назад в дівчині поставили діагноз молочниця. Причиною походу до лікаря була різка біль під час сексу. На другий день в мене обсипало червоними прищиками головку члена і появились так звані "сирні" відкладення. Після візиту до лікаря, дівчина сказала що лікарь рекомендував мені випити одну капскулу "Дифлюзолу", змащувати 2 рази на день дермазолом і митись содою розбавленою у воді. Це був час відряджень тому інколи не було можливості проходити ці процедури вчасно. На сьогоднішній день в мене інколи появляються незначні ті сирні відкладення + незнаю як це написати.. головка стала суха... відчуваю дискомфорт коли вона контактує з крайньою плотью. Наразі в всіх відомих мені клініках дерматологи жінки... чесно кажучи не зовсім зручно підходити до них з цією проблемою. Буду дуже вдячний Вашій пораді.Дякую!

Ответы врачей 2

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Добрый день! В Вашей ситуации надо обследоваться по поводу возможных инфекций, способных передаваться половым путем. Не исключено, что это и будет вероятной причиной Ваших неприятностей. Кстати, мужчин венерологов в Киевских клиниках достаточно.
Специалист
обратитесь в кож-вен диспансер №3 на ул. Верховинной, Киев. Там есть мужской прием и ведет его тоже мужчина. Телю регистратуры 450-14-34