добрий день! в мене така проблема, вже майже 2 місяці немає місячних, я думала, що...

добрий день! в мене така проблема, вже майже 2 місяці немає місячних, я думала, що вагітна, але тест показує, що ні...Я не знаю, що зімною.....Чи може бути затримка через зміну клімата, так як я переїхала жити в інше місто?Чи можу я бути вагітна, але тести цього не показують, а може це позаматкова вагітність? Також в мене багато виділень, це мабуть молочниця, будь ласка підкажіть які ліки використовують для лікування.... Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Так, це може бути зв"язано з переїздом