доброго дня! У моєї донечки (3 роки) дуже рідке волосся на голові

доброго дня! У моєї донечки (3 роки) дуже рідке волосся на голові. стригли налисо, весь час підстригаю її дотепер, пробували мити голову жовтками, трішки стало густіше, але не набагато. Підкажіть будь-ласка, як можна стимулювати ріст волосся? Дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
тут есть отдельная консультаця п волосам. Однозначно должна быть сбалансированная еда, богатая витаминами и кальцием