Доброго дня!Підкажіть будь ласка як мені визначити ПДП

Доброго дня!Підкажіть будь ласка як мені визначити ПДП.Перший день останніх місячних був 30 січня 2008р.Потім через 2 тижні почались кровяні виділення(мазалось) це тривало 1,5тижні.Потім я чекала місячних але вони не наступили.Звернулась до лікаря він оглянув сказав що все внормі але направив на УЗД.Лікар Уздист теж сказав що все в нормі і що скоро мають початись місячні,вагітності немає хіба тижневої давності.Це було 12 березня.Тепер я зробила 2 тести , вони показали вагітність.Почуття не дуже, постійна тошнота і низький тиск.Дякую

Ответы врачей 3

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Ви могли завагітнити на фоні існуючої затримки менструації.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
1. В 6 тижнів вагітність можна і не побачити. Не повірите, але і в 20 неділь можна пропустити. Був цікавий випадок, коли переповнений кишечник так "фонував", що навіть досвідчений лікар, яка могла побачити вагітність малого терміну, не побачила її в 20 тижнів!!!
2. Позитивні результати дуже рідко бувают неправдивими.
3. В вашому випадку просто очікуйте. Якщо з"я виться біль та кровомазання - виключити позаматкову.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
І в чому проблема? Вагітніть бажана чи ні?