Доброго дня.Пів року тому у мене завмерла вагітність в терміні 10 тижнів,зробили чистку

Доброго дня.Пів року тому у мене завмерла вагітність в терміні 10 тижнів,зробили чистку.Через два місяці утворилась фолікулярна кіста яка вийшла з місячними.Місячний цикл нерегулярний від 30 до 45 днів.Проходила обстеження із інфекцій виявили уаероплазму,яку ще нелікувала.Лікар для вирівнення циклу прописав дуфастон.На даний момент остання місячка була 14.02.08 тобто затримка вже місяць,тести вагітності непоказують,підкажіть будь ласка з чим це може бути повязане.Записалась на УЗД але там черга чекати ще тиждень.

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Наталия, щоб не говорити і писати подібні дурниці, відкрийте підручник анатомії людини і уважно подивіться на будову внутрішніх жіночих органів. І тоді ви, можливо, зрозумієте, що кисти яйників НІКОЛИ на зовню вийти не можуть, бо немає через що.
По схемі - це означає певні аналізи в певному порядку.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Після переривання вагітності цикли можут порушуватися. але якщо таке було до вагітності, то треба обстежуватися.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Що значить "вийшла з місячними"??? Уреплазма цикли не міняє, могли і не шукати її. Традиціне лікування лікарів, яким все до лампочки - дюфастон! Обстежуватися вам потрідно, по відповідній схемі.